Start Gerard Kool

OutSystems developer

inSystems start Gerard Kool

Begin november dit jaar start weer een nieuwe OutSystems-collega bij inSystems, Gerard Kool. Low-code samen met AI is een uitstekende combinatie om applicaties sneller, beter en goedkoper te ontwikkelen en te onderhouden. Bij inSystems doen we dat met Oracle APEX en OutSystems. Met Gerard groeit ons low-code team verder, is het team weer een ervaren en enthousiaste OutSystems developer rijker.

Communicatief-vaardige OutSystems developer

Gerard is een ervaren OutSystems-specialist en een communicatief-vaardige consultant die energie krijgt van het in praktijk brengen van zijn passie voor mens en techniek. Als breed gecertificeerd OutSystems developer is hij thuis in zowel O11 als ODC en heeft hij ruime ervaring met complexe integraties met externe systemen.
Daarnaast neemt hij graag het voortouw: als tech lead stuurt hij ontwikkelteams aan, coacht hij collega’s en brengt hij structuur en rust in trajecten die zijn vastgelopen. Zijn coachende en verbindende aanpak maakt Gerard snel tot een gewaardeerd teamlid en vast aanspreekpunt binnen ieder scrumteam, richting zowel het team als de opdrachtgever en externe leveranciers.

Direct aan de slag

Gerard treedt 1 november as. bij ons in dienst en gaat als midlancer onmiddellijk aan de slag bij ASR. Zelf is Gerard dus voorlopig niet beschikbaar, maar neem vooral contact op met Arno Bosma als er behoefte bestaat aan de inhuur van een van onze toppers. Met regelmaat krijgen we ervaren developers beschikbaar, zowel op het vlak van OutSystems als op het vlak van Oracle en Java. Grote kans dus dat Arno van dienst kan zijn.

Gerard op LinkedIn

Share this

Contact

Heb je vragen of opmerkingen? Aarzel niet om contact op te nemen. Dat kan via de algemene contactgegevens, rechtstreeks met de genoemde contactpersoon op een van de detailpagina’s, of via onderstaande knop.

21 september 2026

AI Agents in Oracle APEX

Met AI Agents in Oracle APEX gaat Oracle een stap verder dan een AI Assistent. Een AI Agent kan niet alleen informatie geven, maar ook daadwerkelijk iets doen binnen een applicatie. Daarmee verandert AI langzaam van chatbot in digitale collega.

8 oktober 2026

inSystems goes shuffleboarden

Bij inSystems maken we graag tijd voor leuke dingen. Onze jubileumreis naar Barcelona was alweer een paar maanden geleden, dus werd het tijd om weer eens iets leuks te doen samen. Dit keer wat dichter bij huis, bij Mooie Boules in Utrecht.

Opdrachten uitgevoerd voor

AgroEnergy
Ministerie van Economische Zaken, Landbouw & Innovatie
Eneco
JUVA
MN Services
Belastingdienst
Politie
Provincie Utrecht
Feenstra inSystems
Gemeente Apeldoorn
Universiteit Tilburg
Alphabet
Rechtspraak
VION Food Group
Multi Tank Card
NVWA inSystems
Arval BNP Paribas
SVB
RIGD LOXIA
Stratech Social
PC Uitvaart
Thales
Nederlandse Spoorwegen
Altran
BMW
ASR Nederland
Stedin
CB Logistics
UBR Uitvoeringsorganisatie Bedrijfsvoering Rijk
Holland Casino
VAA ICT Consultancy
Telegraaf Media Groep
Twinq
ING Bank
CBR
Rabobank
inSystems KLM
WVDB Adviseurs Accountants
VTTI
GVB
Greenchoice
Darling
Rendo
RAVU
TenneT
Gemeente Den Haag
inSystems Unive
DICTU
TU Eindhoven
Gemeente Gouda
Ziggo
Ahold
Van Iperen Groeispecialisten
Cannock
Oracle University
Rijk Zwaan inSystems
Fokker
Leaseplan
Bank Mendes Gans
IBM
Syntrus Achmea Real Estate & Finance
Alliance Healthcare
Allianz