OutSystems leader in MXDPs

opnieuw volgens Gartner

inSystems LowCode

Gartner heeft OutSystems (opnieuw) bestempeld als een van de leaders van wat ze noemen Multiexperience Developement Platforms, afgekort als MXDPs.

MXDPs

Gartner beschrijft de wereld van de MXDPs zelf als volgt:

“The digital user experience increasingly spans multidevice, multitouchpoint and multimodal interactions, and is therefore a multiexperience journey. This report evaluates vendors of MXDPs — platforms on which to build user experiences across web, mobile, conversational, immersive and wearable apps.”

Kopgroep

Tezamen met Mendix en Salesforce vormt OutSystems de kopgroep bij de leaders, op de voet gevolgd door SAP. Maar er zijn ook anders interessante spelers te vinden in het rapport, zoals ‘challenger’ Oracle met o.a. het product Oracle Visual Builder.

Bij interesse in low-code platforms als OutSystems is het goed om het rapport van Gartner erbij te pakken. Het geeft een goed beeld van de sterke punten van ieder platform, maar ook van de aandachtspunten.

Share this

Contact

Heb je vragen of opmerkingen? Aarzel niet om contact op te nemen. Dat kan via de algemene contactgegevens, rechtstreeks met de genoemde contactpersoon op een van de detailpagina’s, of via onderstaande knop.

30 januari 2025

Oracle APEX & Generative AI

inSystems is door Oracle uitgenodigd voor een update over Oracle & AI, en over het toepassen van Generative AI binnen Oracle APEX in het bijzonder. De presentatie werd verzorgd door Charles Rodriquez St’Omer en Christian Rokitta.

31 januari 2025

Start Vincent van der Bijl

Wederom kunnen we verdere uitbreiding van ons Oracle team aankondigen. Vincent van der Bijl, een ervaren Oracle developer en ‘oude’ bekende van inSystems, komt per 1 maart as. onze gelederen versterken.

Opdrachten uitgevoerd voor

Stedin
Eneco
Fokker
Provincie Utrecht
Greenchoice
Multi Tank Card
Rechtspraak
Politie
PC Uitvaart
Alphabet
BMW
Gemeente Apeldoorn
GVB
Leaseplan
MN Services
VION Food Group
Syntrus Achmea Real Estate & Finance
CB Logistics
Ahold
Altran
TenneT
Oracle University
VTTI
Gemeente Den Haag
ASR Nederland
Ziggo
Van Iperen Groeispecialisten
RAVU
Thales
Arval BNP Paribas
Nederlandse Spoorwegen
Universiteit Tilburg
SVB
Telegraaf Media Groep
IBM
RIGD LOXIA
TU Eindhoven
Cannock
DICTU
ING Bank
Allianz
CBR
Rabobank
Darling
Ministerie van Economische Zaken, Landbouw & Innovatie
Rendo
VAA ICT Consultancy
JUVA
WVDB Adviseurs Accountants
Bank Mendes Gans
Gemeente Gouda
inSystems KLM
UBR Uitvoeringsorganisatie Bedrijfsvoering Rijk